Manager productie/Responsabil Productie

Candidatul Ideal:

  • Studii superioare tehnice, Facultatea de inginerie mecanica;
  • Foarte bune abilitati de organizare, coordonare si planificare;
  • Experienta de lucru anterioara, intr-o sectie de prelucrari mecanice;
  • Cunostinte programare si operare utilaje de tip CNC - avantaj;
  • Experienta de lucru cu materiale compozite;
  • Cunostinte de lb. engleza – nivel avansat.

Descrierea jobului:

  • Organizarea procesului de productie;
  • Urmarirea executiei pieselor in conformitate cu documentatia tehnica si standardele de calitate;
  • Programarea productiei si verificarea gradului de incarcare a utilajelor;
  • Asigurarea respectarii termenelor de executie;
  • Planificarea si coordonarea echipei din subordine;
  • Realizarea actiunilor de imbunatatire a productivitatii sectiei si a procesului de fabricatie.

Se ofera:

Salariu negociabil in functie de experienta;

Tichete de masa;

Asigurare medicala;

Prime de Pasti si Craciun.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Krownlex pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Krownlex pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Krownlex locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?