Manager proiect constructii civile

Firma de constructii in plina dezvoltare angajeaza MANAGER PROIECT CONSTRUCTII CIVILE !

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor;
  • Experienta de cel putin 5 (cinci) ani pe o pozitie de Manager proiect;
  • Minim 3 (trei) proiecte finalizate;
  • Abilitati bune de organizare, comunicare si negociere;
  • Cunoscator al tehnologiilor de executie a lucrarilor de constructii civile si industriale;
  • Experienta de lucru direct pe santier;
  • Cunostinte temeinice a pietei materialelor de constructii;
  • Experienta la intocmirea si optimizarea bugetelor de lucrari;
  • Abilitati de lucru cu comupterul si in MS Office - Excel, Word, Outlook;
  • Disponibilitate deplasare in tara.

Responsabilitati:

  • Analizeaza listele privind cantitatile de echipamente si materiale;
  • Urmareste situatia lucrarilor cu scopul de a controla bugetele de cost;
  • Confirmarea tipului si caracteristicilor materialelor si specificatiile tehnice ale echipamentelor;
  • Verifica si certifica listele de cantitati;
  • Certifica bugetul de cost;
  • Asigura derularea contractelor de lucrari:
  • Planifica executia lucrarilor si intocmirea graficelor de plati;
  • Negociaza termenele de plata si a termenele de livrare pentru materiale si echipamente;
  • Transmite comenzile către furnizori si urmareste livrarile in santier;
  • Identifica subcontractorii pe tipuri de lucrari, negocierea pachetelor de lucrari si coordonarea acestora;
  • Gestioneaza schimbarile solutiilor tehnice de executie in santier;
  • Participarea la intocmirea cartii tehnice a constructiei;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru intr-o echipa dinamica;
  • Posibilitati de avansare;
  • Salariul complet pe carte de munca;
  • Prime de santier;
  • Cazare
  • Diurna
  • Masina, laptop, telefon de serviciu;
  • Beneficii corelate cu nevoile si valorile personale ale angajatilor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. SORADI DEVELOPMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. SORADI DEVELOPMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. SORADI DEVELOPMENT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?