Manager proiect reamenajare magazine

De 20 de ani suntem partenerul de încredere al proiectelor de mobilier furnizând clienților noștri materialele de care au nevoie: PAL melaminat, blaturi, MDF și cea mai largă gamă de accesorii de mobilă. Totodată oferim și servicii dedicate: debitare - aplicare cant, consiliere tehnică de specialitate și transport.

Am crescut printr-un model de business bazat pe diversificare și extindere atât din punct de vedere al numarului de angajați și de magazine, cât și al gamei de produse și servicii. Ne îmbunătățim constant și venim cu produse conform nevoilor clienților oferindu-le mai multe opțiuni de cumpărare prin marci consacrate sau propriile branduri care poarta garanția Regency Company. Deținem o rețea de magazine în București, Ilfov, Ploiești, Brașov, Constanța, Cluj, Timișoara, Bacău cu toate facilitățile de depozitare și distribuție, la cele mai înalte standarde. Ne extindem anual pentru a fi cât mai aproape de clienții noștri!

Candidatul ideal

  • Studii superioare, absolvent de Inginerie, Drept sau Științe Economice
  • Cunoștințe bune de operare MS Office
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate de deplasare
  • Spirit antreprenorial, pricepere la negocieri, bun organizator si coordonator

Responsabilități

  • Realizarea proiectelor de reamenajare a magazinelor Regency;
  • Evaluarea impactului proiectelor de investiții din punct de vedere tehnic ;
  • Urmărirea execuției lucrărilor din punct de vedere al calității, dar și cantității;
  • Monitorizarea progresului atins față de obiectivele propuse și redactarea rapoartelor în funcție de derularea proiectului;
  • Avizarea parții de arhitectură a proiectelor realizate și validarea parții de structură, echipamente IT și de instalații;
  • Planificarea investiţiilor și negocierea  în mod independent a contractelor
  • Respectarea termenelor, calitații și a costurile, fiind orientat spre obiectiv

 Oferta

  • Contract de muncă pe durată nedeterminată cu un salariu atractiv și bonuri de masă
  • Formare profesională și cunoașterea structurilor și proceselor noastre, precum și oportunități individuale de dezvoltare personală și profesională

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REGENCY COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?