Manager Proiect, Sef Santier, Inginer Santier

Candidatul Ideal

Experienta in executie retele apa si canal, constructii civile si in coordonarea executiei de cel putin 2 ani;

Experienta ca sef santier / reprezentant antreprenor dovedita prin recomandari de la beneficiari;

Inginer Santier cu experienta in organizarea si coordonarea directa a activitatii de productie

Studii superioare tehnice de lunga durata (Specializarea: Constructii hidrotehnice/ Constructii Civile, Instalatii pentru constructii);

Cunostinte de legislatie in domeniu;

Abilitati:

Foarte buna capacitate de planificare, organizare, coordonare si sinteza;

Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Rigurozitate si atentie pentru detalii;

Seriozitate si capacitate de a respecta termene limita;

Initiativa in actiuni;

Orientare catre rezultate;

Simtul datoriei si al responsabilitatii;

Perseverenta, flexibilitate, consecventa.

Cunostinte de operare PC (Excel, Word, Powerpoint, MS Project, AutoCad)

Capacitate de verificare si conducere a lucrarilor si de a urmari si controla eficient mai multe probleme simultan.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LUDWIG PFEIFFER SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LUDWIG PFEIFFER SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LUDWIG PFEIFFER SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?