MANAGER RESTAURANT, Complex Olimp, Constanta

Complex exclusivist 4 stele superior, situat in Olimp, Constanta, pe malul marii isi va primi oaspetii incepand cu sezonul estival 2020.
Complexul beneficiaza de :
- spatii de cazare;
- piscina exterioara incalzita si o piscina dedicata copiilor prevazuta cu tobogane acvatice;
- plaja privata special amenajata, situata la mai putin de 50 de metri de complex.
- restaurant cu terasa generoasa si baruri pe marginea piscinei si pe plaja.

Angajam Manager Restaurant cu experienta in domeniu.
Candidatul trebuie sa aiba experienta in domeniul HORECA si management de minim 2 ani;
Abilitati dezvoltate de comunicare si de coordonare a unei echipe;
Cunostinte limba engleza la nivel conversational;
Un bun leader cu un dezvoltat spirit de echipa;
Persoana dinamica, abila, sociabila;
Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii.

Principalele responsabilitati:
Coordonarea intregii echipe responsabile de servirea clientilor;
Coordonarea activitatii de servire clienti;
Asigurarea serviciilor eficiente si profesioniste in cadrul restaurantului;
Organizarea eficienta a activitatii operationale a restaurantului;
Gestionarea relatiei cu oaspetii, monitorizeaza feedback-ului consumatorilor;
Respectarea si supervizarea standardele de prezentare a produselor, a serviciilor, standardelor de igiena si calitate;

Beneficii:
Mediul de lucru profesionist aliniat la standarde internationale in domeniu;
Pachet salarial foarte atractiv;
Se ofera cazare si alte beneficii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LP HOSPITALITY CONSULTING pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LP HOSPITALITY CONSULTING pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LP HOSPITALITY CONSULTING locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?