Manager Restaurant Mamizza

Rolul

Candidatul ideal pentru această poziție trebuie să gestioneze și să organizeze operațiunile zilnice cu scopul de a avea o echipă motivată, de a crește profitul și de a oferi clienților o experiență de înaltă calitate. Această persoană trebuie să fie pasionată de ospitalitate, să aibă abilități puternice de conducere și să arate atenție la detalii.

Responsabilitati:

- Investeste timp in instruirea, supravegherea si motivarea angajatilor restaurantului

- Stabiliți standarde de funcționare, un ton pozitiv și o etică puternică a muncii, conducând prin exemplu

- Creați și stabiliți un plan țintă pentru angajați

- Coordonează funcționarea restaurantului, asigurându-se că spatele și fața casei funcționează în echipă

- Acordați atenție nevoilor, comentariilor și reclamațiilor clienților

- Realizează periodic performanța financiară, inventarul și evaluarea performanței angajaților

- Asumarea responsabilitatii pentru performanta afacerii si implicarea in implementarea strategiei de marketing a restaurantului

- Asigurați-vă că sunt respectate protocoalele de sănătate și siguranță și veți fi responsabil de interacțiunile cu reprezentantul autorităților

  • Cunoștințe Microsoft Office
  • Experiență în industria de servicii alimentare și băuturi
  • Abilități puternice de comunicare și conducere
  • A demonstrat capacitatea de a gestiona costurile operaționale în conformitate cu bugetele
  • Organizat și orientat spre detalii
  • Cunoștințe de salubritate, sănătate și securitate

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Kane Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Kane Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Kane Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?