Manager resurse umane

Vino în echipa noastră! Căutăm Manager Resurse Umane!

Principalele atribuții:

  • Administrаrea și întocmirea documеntelor componеntе alе dosarului de personal privind încheierea, modificarea și încetarea contractului de muncă: documente angajare, acte adiționale, decizii, adeverinte vechime, etc.
  • Operarea în Revisal în mod corect și cu respectarea termenelor legale a tuturor modificărilor contractelor individuale de muncă.
  • Organizarea și derularea operațiunilor de evidență a personalului și de salarizare.
  • Redactarea/gestionarea/administrarea/calcularea/înregistrarea contractelor participanților la activitatea sportivă și a contractelor de mandat.
  • Calcul salarial (introducerea în aplicatia de salarizare a diverselor documente de bază pentru calculul salarial: concedii medicale, concedii de odihnă, premii/bonusuri, etc și generarea documentelor de salarizare: state de plată, centralizatoare, declarații)
  • Organizează și urmărește efectuarea examenului medical obligatoriu de medicina muncii pentru salariați
  • Participă la elaborarea de proceduri de lucru privind principalele activități de resurse umane și se asigură de respectarea acestora de către întreg personalul.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate în domeniul economic/resurse umane
  • Certificat Inspector resurse umane
  • Cunoașterea aplicației Charisma HCM- obligatorie
  • Cunoasterea proceselor de administrare de personal, calcul salarial si recrutare de personal
  • Cunoasterea legislatiei în domeniul relatiilor de muncă și salarizării
  • Cunoștinte de operare REVISAL
  • Cunoșterea limbii engleze- nivel avansat
  • Cunoștinte avansate operare PC: Word, Excel, Outlook;

Experiență:

  • Experiență pe un post asemănător- minim 2 ani

Aptitudini profesionale:

  • Abilități dе comunicare;
  • Capacitate dе analiză, sinteză, organizare eficientă a muncii și decizie;
  • Capacitate de planificare și organizare
  • Atenție la detalii, responsabilitate
  • Excelente abilități de relaționare
  • Persoană cu initiativă, proactivă

DURATĂ DETERMINATĂ- 2 ANI

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FEDERATIA ROMANA DE FOTBAL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FEDERATIA ROMANA DE FOTBAL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FEDERATIA ROMANA DE FOTBAL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?