Manager Resurse Umane Crevedia

Responsabilitati:

-Elaboreaza, implementeaza si actualizeaza procedurile si politicile de resurse umane in conformitate cu strategia generala a firmei si monitorizeaza implementarea acestora

- Implementeaza deciziile conducerii

- Concepe si implementeaza planuri de dezvoltare si evaluare a personalului

- Dezvolta, revizuieste, implementeaza si actualizeaza politicile de angajare, de motivare si de beneficii

- Decide titulatura posturilor din companie conform COR

- Coordoneaza activitatile de recrutare si selectie, de orientare si integrare a noilor angajati, de evaluare a performantelor si de motivare a angajatilor

- Identifica problemele cu care se confrunta angajatii si propune managementului solutii pentru rezolvarea acestora, gestioneaza situatiile conflictuale, de criza

- Elaboreaza organigrama firmei si o reface ori de cate  este o modifcare

- Reprezinta Departamentul Resurse Umane in relatia cu celelalte departamente

- Promoveaza imaginea firmei prin transparenta, confidentialitate si transmiterea de informatii reale.

- Prezinta conducerii rapoarte saptamanale, lunare privind activitatea de Resurse Umane

- Postul presupune si cateva activitati administrative ce ocupa 30% din timp: verificare si inregistrare CM, CO, Pontaj

- Calcul bonus lunar conform indicatorilor de performanta, calcul salarial

- Verificarea tichetelor de masa si comanda acestora

- Verificarea abonamentelor medicale si transmiterea acestora catre Clinica

- Pastreaza o buna colaborare cu departamentul de Contabilitate, Financiar si Productie

Cerinte:

- Studii Economice si/sau in domeniul Resurselor Umane

- Minim 5 ani experienta in domeniul Resurselor Umane

- Cunostinte  foarte bune de Legislatia muncii

- Proactivitate

- Respectarea deadline-urilor

- Limba engleza  nivel mediu-avansat

- Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari

- Experienta in zona de productie constituie un avantaj

Beneficii:

- Salariu motivat+ bonus lunar de performanta

- Masa calda la pranz, bonuri de masa

- Prime anuale: Paste, Craciun, concediu de odihna

- Combustibil

- Telefon, laptop

Activitatea se va desfasura la punctul de lucru din Crevedia, jud Dambovita

Program L-V: 08:00-17:00

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vitall srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vitall srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vitall srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?