Manager Studio Videochat Bucuresti

Descrierea jobului :
Cu locatii deja active in Galati, Constanta si Iasi, NightProwl Studio deschide doua locatii noi in Bucuresti pentru care cautam persoane open minded, dinamice si bine organizate care sa ocupe functiile de manageri.

Candidatul ideal :

✓ Abilități avansate de evaluare si management a resurselor umane pentru a-si forma si conduce propria echipa,
✓ Abilități personale de negociere, conducere, luare a deciziilor corecte în functie de situatie,
✓ Implementarea corecta a procedurilor interne ale companiei,

Ca alte calitati si interese il caracterizeaza pe Managerul pe care ni-l dorim:

✓ Căutăm o persoană sociabilă, care să nu fie timid/ă , emotiv/ă sau arogant/ă cu abilități înalte de comunicare si socializare,
✓ Să aibă prezenţă de spirit, intuiţie, imaginaţie
✓ Să poată prezenta simplu şi clar mesajul companiei
✓ Abilități analitice ,diplomatice și de negociere
✓ Abilități de a analiza, interpreta și explica
✓ Atitudine corectă si încredere în sine

Ce oferim :

  • Salariu extrem de atractiv si bonusuri motivante
  • Un mediu de lucru extrem de modern, placut, interactiv si antrenant
  • Un birou in care se se pune accentul pe atingerea potentialului si dezvoltarea angajatilor
  • Participarea la conferinte si evenimente in strainatate (Lisabona , Los Angeles , Miami , etc)
  • Masina de serviciu
  • Telefon, laptop , etc.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NightProwl Studio pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NightProwl Studio pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NightProwl Studio locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?