Manager Tehnic

Descrierea postului:

  • Gestioneaza reparatiile tehnice ale masinilor din parcul auto (aproximativ 240 autovehicule)
  • Rapunde de executia in timp util a reparatiilor, la service-ul companiei
  • Raspunde de timpul in care o masina este indisponibila (raport imobilizari)
  • Tine legatura cu service-ul propriu si cu service-urile reparatoare din tara, de la programare si pana la finalizarea reparatiei
  • Cauta service-uri reparatoare si incheie contracte de mentenanta
  • Face comenzi de piese
  • Raspunde de fluxul de piese pentru reparatii, verifica piesele casate

Cerinte:

  • Cunostinte tehnice in domeniul auto
  • Cunostinte de operare PC
  • Cunoastere programe de identificare piese auto
  • Capacitate de organizare si planificare
  • Abilitati bune de comunicare
  • Cunoasterea Microsoft Outlook, Multifleet, SAP - constituie un avantaj

Beneficii:

  • Oportunitatea de a te asocia unui brand national, intr-un climat tanar si dinamic
  • Mediu de lucru modern
  • Venituri financiare motivante
  • Tichete de masa
  • Program recompense recomandari

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Materom SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?