Salar brut
1000 - 2000 €

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare;
- Experienta in managementul echipelor de vanzari;
- Dinamic, proactiv, onest, foarte bun negociator , diplomat, perseverent;
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- managementul echipei de vanzari;
- negocierea cu clientii importanti
- implementarea strategiei de vanzari si marketing la nivelul zonei
- asumarea obiectivelor cantitative si calitative si orientarea activitatii spre rezultate;
- exploatarea oportunitatilor din piata;
- analizarea rezultatelor si stabilirea obiectivelor;
- antrenarea si motivarea echipei de vanzari pentru cresterea performantei

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix extrem de motivant + bonus substantial
- autoturism de serviciu
- telefon mobil

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Delaco Distribution pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Delaco Distribution pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Delaco Distribution locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?