MANAGER ZONAL VANZARI-ACHIZITII - jud. Ialomita

ROLUL POSTULUI:

Vanzarea de produse pentru infiintarea si intretinerea culturilor agricole (seminte, ingrasaminte, pesticide, motorina) si achizitia de cereale si seminte oleaginoase.

RESPONSABILITATI:
1. Negocierea si incheierea contractelor de vanzare inputuri (seminte, ingrasaminte, pesticide si motorina) si achizitii cereale;
2. Monitorizarea culturilor agricole;

3. Urmarirea incasarii creantelor de la clienti;

4. Cresterea portofoliului de clienti de inputuri si furnizori de cereale din zona arondata;

5. Mentinerea si fidelizarea clientilor.

CERINTE:

  • Studii Universitare: Economice sau Agronomice (cele agronomice reprezinta un avantaj);
  • Minim 3 ani experienta in vanzari (preferabil experienta in vanzari de seminte, pesticide, ingrasaminte) ori in achizitii de cereale;
  • Cunostinte de operare calculator (Word, Excell, Outlook);
  • Bune competente de negociere
  • Disponibilitate de munca in program prelungit in campaniile agricole si de deplasare in zona arondata;
  • Carnet de conducere categoria ”B”
  • Initiativa, entuziasm, integritate si spirit de echipa
  • Bune abilitati de comunicare

OFERTA:

  • Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si realizarile profesionale;
  • Training si instruire;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa.
  • Prin transmiterea cv-ului dvs pentru acest post sunteti de accord cu preluarea si prelucrarea informatiilor cu caracter personal de catre persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei Prutul SA. Informatiile din CV-ul dvs. vor fi utilizate numai in scopul recrutarii pentru postul la care ati aplicat, vor ramane confidentiale si vor fi pastrate in baza noastra de date pana la ocuparea postului pentru care ati aplicat, dupa care vor fi sterse.

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Prutul S.A. pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Prutul S.A. pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are Prutul S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?