Manager zonal vanzari

Echipa noastră căută coleg(ă) pentru postul de Manager zonal de vânzări.

Candidatul ideal este cu experiență pe domeniul electro- / vânzări și îi place să lucreze individual, fiind un bun organizator al propriului timp și orientat spre obiective. Persoana va lucra în regim de home-office, fiind chemat la sediul din București lunar la ședințe operative.

Cerințe:
- abilități excelente de comunicare interpersonale, capacitate de coordonare, organizare și planificare, dinamism, flexibilitate, inițiativă, spirit de echipă;
- experiență în vânzări în domeniul tehnic;
- cunoștințe tehnice și practice relevante în domeniul electric;
- absolvent al unei facultăți cu profil tehnic reprezintă un avantaj (Electronică, Electrotehnică, Energetică, Automatizări);
- posesor permis conducere categoria B;
- disponibilitate pentru călătorii, minim 50% din program;
- cunoștințe operare PC (pachet Office la nivel superior, cunoștințe minime Autocad, Dialux);
- domiciliat în zona de activitate: Transilvania Sud (AB, SB, BV, CV, HR, MS), Moldova Nord-Est (SV, BT, NT, IS, BC, VS);
- cunoașterea limbii engleze, nivel conversațional.

Responsabilități:
- promovează portofoliul de produse și servicii al companiei;
- dezvoltă, în permanentă, zona de activitate (Transilvania Sud, Moldova Nord-Est);
- oferă suport tehnic și comercial pentru clienții existenți din zona alocată;
- oferirea de soluții optime pentru cerințele clienților;
- îndeplinește obiectivele de vânzări și încasări;
- negociază și urmărește derularea contractelor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TECHNIQ CURENT TARE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TECHNIQ CURENT TARE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TECHNIQ CURENT TARE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?