Manipulant,Ambalator,Operator,Femeie de serviciu

RAP Confectionery, fabrica de produse zaharoase din Ghimbav, isi mareste echipa cu urmatoarele functii:

Manipulant marfa

Principalele responsabilitati:

  • Raspunde de manipularea corespunzatoare a materialelor pentru a preveni deteriorarea lor.
  • Raspunde de curatenia spatiilor de depozitare si a locurilor de descarcare pe durata schimbului.
  • Raspunde solicitarilor de servici venite din partea sefilor, cu respectarea instructiunilor de lucru specifice, de curatenie;
  • Mentine echipamentele, instalatiile, spatiile de depozitare si vestiarele in permanenta stare de igiena

Ambalator manual

  • Pregatirea locului de munca in concordanta cu programul de lucru stabilit pentru schimbul respectiv (se asigura ca exista: semifabricatele, ambalajele necesare, echipament de protectie si lucru corespunzator)
  • Ambalarea manuala a sortimentelor planificate, respectand instructiunile de lucru si control, aplicabile la locul de munca respectiv
  • Realizarea volumelor planificate, respectand normele de productie stabilite pentru fiecare sortiment si loc de munca.

Operator la prepararea produselor zaharoase

  • Pregatirea locului de munca in concordanta cu programul de lucru stabilit pentru schimbul respectiv;
  • Conducerea procesului pe linie prin producerea sortimentelor planificate, respectand retetele de lucru, instructiunile de lucru si control aplicabile la locul de munca respectiv, completarea fiselor si formularelor aferente cu datele corecte si la timp.
  • Conducerea echipei pe linie in vederea realizarii volumelor planificate, respectand normele de productie stabilite pentru fiecare sortiment si loc de munca.
  • Efectuarea curateniei la locul de munca (echipamente, ustensile de lucru si zona aferenta) si completarea formularelor specifice.
  • Raportarea corecta, la sfarsitul fiecarui schimb, a productiei realizate (individual sau in echipa).
  • Informarea corecta si la timp a sefului direct, asupra problemelor tehnice, tehnologice, organizatorice aparute pe parcursul schimbului sau de lucru.

Cerinte:

  • Studii minim 8 clase;
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi;
  • Experienta intr-un post similar prezinta avantaj
  • Abilitati de comunicare, organizare si seriozitate.

Ce oferim:

  • Salariu motivant;
  • Transport asigurat din si catre Brasov sau imprejurimile Brasovului sau decontat;
  • Tichete de masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Spor de noapte;
  • Orele suplimentare platite dublu;
  • Ratie de produse zaharoase;
  • Echipament de lucru, cat si intretinerea acestuia;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Rap Confectionery pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Rap Confectionery pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Rap Confectionery locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?