Allemann Recruitment | Allemann Recruitment SRL

Manipulant Bagaje Aeroport Germania

  • Allemann Recruitment | Allemann Recruitment SRL
Salariu
2.000 EUR

Candidatul Ideal
Cunoștințe de limba germană la nivel începător A2 sau de limba engleză la nivel mediu B1
Dacă știi deja limba germană la nivel A2 primești un bonus de 500 de Euro
Cazier judiciar curat , fără antecedente
Permis de conducere cat. B obligatoriu
Pregătit pentru munca în schimburi
Stare bună de sănătate si rezistență fizică
Responsabilități:
Incărcarea și descărcarea bagajelor din / în aeronave
Luarea bagajelor de pe banda de bagaje
Codarea și distribuirea bagajelor
Sortarea bagajelor
Fixarea și asigurarea bagajelor
Conducerea și operarea echipamentelor și vehiculelor de manipulare

Salariu: între 1700-2500 € NET ( în mână) / lună, în funcție de ture și orele lucrate.
Cazare: Pentru primele 6 luni contribuim cu 300 Euro / lună pentru chirie sau îți asigurăm noi cazarea.
Bonusuri:
- dacă ai experiență cel puțin 1 an în domeniu - 1000 Euro
- dacă știi limba germană la nivel A2 - 500 Euro
- curs limba germană gratuit
- în primele 6 luni - 300 Euro / luna pentru chirie
Transport: transferul din Romania în Germania este gratuit.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Allemann Recruitment | Allemann Recruitment SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Allemann Recruitment | Allemann Recruitment SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Allemann Recruitment | Allemann Recruitment SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?