Manipulant Depozit, Cluj-Napoca

Responsabilități

- Sortează și manipulează produsele din depozit conform comenzilor primite;
- Pregatește și ambalează marfa;
- Verifică cantitativ și calitativ paletii de marfă.

Cerințe

- Studii medii;
- Experientă anterioară în Logistică reprezintă un avantaj;
- Persoană organizată și responsabilă;
- Seriozitate;
- Disponibilitate de a lucra în ture, de luni până vineri în intervalele 06:00 – 14:30, 08:00 – 16:30 și 14:00 – 22:30 în Depozitul din Juc-Herghelie.

Beneficii

- Bonuri de masă;
- Echipament de lucru;
- Sistem de bonusare;
- Cursuri de specializare;
- Mediu de lucru profesionist;
- Transport asigurat - în funcție de zona de proveniență.

Pentru a programa un interviu telefonic, vă rugăm să apelați numărul de telefonsau să aplicati la acest anunț.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Schenker Logistics Romania S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Schenker Logistics Romania S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Schenker Logistics Romania S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?