Manipulant depozit (picker) magazin online

Candidatul ideal

Compania Formel D Romania înființată în Germania în, prezentă pe piața internațională cu peste 7000 de angajați permanenți, 80 de sedii în 19 țări, oferă servicii in industria automotive, concentrându-se pe calitatea componentelor, autovehiculelor și a serviciilor cauta pentru proiectul din zona Bolintin: manipulanti depozit

- Studii medii/ scoala profesionala/ 10 clase absolvite ;
- Experienta in domeniul depozitelor/logistica minim 1 luna;
- Cunostinte medii PC , experienta de lucru cu computerul/ scannerul,
- Persoana organizata si ordonata, energica, atenta la detalii, cu abilitati de comunicare si relationare;
- Seriozitate, corectitudine si onestitate;
- Conditie fizica buna / rezistenta la efort fizic, dorinta de perfectionare;
- Fara Cazier

Descrierea jobului

Oferta

• Salariu + bonus de prezenta
• Bonuri de masa;
•Transport asigurat

Descrierea companiei

Formel D is the global service provider of the automotive industry. We develop market- leading concepts as well as individual, scalable solutions along the entire automotive value chain – from the development to the production and up to the aftersales service.

Formel D was founded in 1993 at its headquarters in Troisdorf in Cologne. Today we employ overpeople from 45 nations in more than 80 sectors in 24 countries. Passion drives us, professionalism makes us stand out and team spirit makes us successful. We work at the core of the industry that moves us every day. Formel D. The driving force.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Formel D Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Formel D Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Formel D Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?