Misavan | Misavan Trading SRL

Manipulant marfa - Alba Iulia

  • Misavan | Misavan Trading SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Deschidem un nou depozit in Alba Iulia, in Complex Logistic Zacaria.
Mai avem nevoie de o singura persoana pentru a intregi echipa nou formata.

Responsabilitati:

- depozitarea corecta si in siguranta a paletilor cu marfa si a produselor;
- pregatirea comenzilor pentru livrare;Depozitul nostru se afla vis-a-vis de aeroport.

- incarcarea si descarcarea marfurilor;

Cerinte:
- carnet de conducere categoria B constituie avantaj, dar nu este obligatoriu

Se ofera
- contract pe perioada nedeterminata
- salar + bonuri de masa
- program de lucru de luni pana vineri
- se lucreaza un singur schimb
- 16% reducere la achizitia de produse Misavan
- posibilitati de promovare in functia de sofer livrator

Firma Misavan distribuie produse profesionale de curatenie si are in prezent 10 depozite in tara.
Suntem prezenti pe piata din Romania de 18 ani de zile.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Misavan | Misavan Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Misavan | Misavan Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Misavan | Misavan Trading SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?