Candidatul ideal:

absolvent de școală generală sau studii medii;
persoană cu sănătate bună și constituție robustă;
corectitudine și spirit de echipă;
cazier judiciar curat.

Descrierea jobului:

- încărcarea, descărcarea și manipularea mărfurilor din depozit;
- asigură integritatea și securitatea mărfurilor în depozit;
- pregătirea mărfi pentru încărcare în mijloacele de transport conform comenzilor;
- se preocupă de menținerea curățeniei și a ordinii în depozit;
- pleacă să ajute livratorul pe traseu atunci când este solicitat.

Se asigură un salar motivant, tichete de masă, prime și
bonusuri de performanță.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?