Manipulant marfa cu atestat de stivuitorist

Candidatul ideal

Cerinte:
- Rezistenta la munca fizica:incarcari/descarcari marfa manual;
- Seriozitate, disciplina;
- autorizatia ISCIR ca si stivuitorist;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei;
• participa la efectuarea receptionarii cantitative si calitative a marfii;
• manipuleaza,ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii catre clienti;
• participa la efectuarea inventarelor totale/partiale ale stocului de marfa;
. Nu este necesara experienta, insa experienta anterioara prezinta un avantaj
  Respecta instructiunile de lucru care se refera la manipularea si depozitarea marfurilor
. Participa la imbunatatirea sistemului de depozitare

 . Mentinerea curateniei si oridinea in depozitul de marfa;

Oferim:
- seriozitate, puctualitate
- echipa tanara si dinamica
- posibilitatea de instruire si promovare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Ceramiche Mariner RO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Ceramiche Mariner RO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Ceramiche Mariner RO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?