Manipulant marfa depozit

SEDA Invest activeaza de 19 ani in domeniul productiei si distributiei de accesorii pentru industrie si constructii.

Suntem in cautare de colegi noi pentru postul de Manipulant marfa depozit disponibil in cadrul punctului de lucru din Parc Industrial Prejmer, .

Cerinte:
Persoana responsabila, serioasa , capabila sa se adapteze unor tipuri diferite de sarcini;
Urmarim sa gasim o persoana care sa completeze un colectiv tanar dinamic cu multa energie;
Să aibe un comportament amiabil, civilizat, corect faţă de clienţi şi coleg;
Experienta pe un post similar nu este necesara;

Responsabilitati:
Preia şi verifică cantitativ şi calitativ mărfurile pe baza documentelor însoţitoare ale acestora;
Va trebui sa pregatesca marfa conform cerintelor clientului;
Sa ordoneze produsele in depozit in functie de specificul lor si de locul alocat la raft;
Verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc si controleaza cat este posibil calitatea acestora;
Raspunde de depozitarea lor in bune conditii pentru a se evita degradarea respectandu-se si normele de protectia muncii si PSI;
Incarca marfa pregatita pentru traseele definite doar insotita de documente;
Răspunde în egală măsură cu colegii din depozit de integritatea gestiunii, gestiunea fiind gestiune comună;

Beneficii:
Program de lucru de luni-vineri in 2 schimburi ( - 07:00 - 15:30; - 14:00 - 23:00; *pauza de masa inclusa in program).
Oferim tichete de masa 15 ron/tichet;
Oferim transportul de la si la locul de munca;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SEDA INVEST SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SEDA INVEST SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SEDA INVEST SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?