Manipulant marfa Depozit Otopeni

Compania DAW BENȚA angajează

Manipulant marfă - Depozit București Otopeni

Responsabilitati

- Introduce marfuri destinate procesului de logistica in magaziile de receptie, respectiv de stocare a acestora;
- Mentine in functionare corespunzatoare sistemul de depozitare a marfurilor (etichetare);
- Pastreaza documentele aferente in conditii bune; asigura etichetarea marfurilor situate in zona de receptie si magazia de marfuri in conformitate cu instructiunile de lucru aferente;
- Respecta instructiunile de lucru care se refera la manipularea si depozitarea marfurilor;
- Participa la imbunatatirea sistemului de depozitare.

Cerinte

- Rezistenta la munca fizica;
- Seriozitate, disciplina;

- Diploma de bacalaureat sau scoala profesionala;
- Experienta intr-o pozitie similara.

Oferta
Se ofera un pachet atractiv de beneficii, in concordanta cu cerintele postului.

Asigurarea transportului.

Prezentă pe piața românească de peste 18 ani, compania DAW BENȚA este reprezentanța regională a concernului german DEUTSCHE AMPHIBOLIN WERKE SE, unul dintre cei mai mari producători din Europa din domeniul vopselelor și materialelor de finisaj în construcții, o afacere de familie cu o vechime de peste 120 ani.

Gama profesională de produse Caparol este susținută și de cele trei unități de producție din România și acoperă sectorul materialelor de finisaj și protecție interioară și exterioară pentru clădiri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DAW BENȚA ROMÂNIA S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DAW BENȚA ROMÂNIA S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DAW BENȚA ROMÂNIA S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?