Manipulant Marfa

Manpower HR angajeaza Manipulatori marfa in cel mai mare depozit din Ilfov (Aut. Bucuresti - Pitesti).

Cerinte:

  • Conditie fizica buna;
  • Abilitatea de a lucra bine in echipa;
  • Abilitati de organizare;
  • Studii medii.

Responsabilitati:

  • Asigura incarcarea /descarcarea cutiilor, punerea cutiilor pe raft, punerea dosarelor in cutii, retragerea cutiilor de pe raft , scoaterea dosarelor din cutii;
  • Pregateste pentru livrare marfa/cutiile cu documente;
  • Respecta cerintele privind nivelurile diferite de sensibilitate atribuite informatiilor cu care lucreaza.

Beneficii:

  • Perioada contractuala: determinata;
  • Pachet salarial: 1850 lei net + tichete de masa 20 lei/tichet;
  • Decont transport STB;
  • Transport asigurat de IM de la Paci - Depozit si retur;
  • Bonus performanta lunar si trimestrial in funcție de realizări;
  • Lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
  • Program de instruire la locul de munca.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?