Manipulant Marfa

Candidatul ideal

Locul de munca: depozitul FM Romania, Petresti, jud. Dambovita

  • Transport asigurat din satele invecinate:  Poroinica-Zăvoiu-Mogoşani-Meri-Găeşt
  • Program in schimburi: 06:00-14:00;14:00-22:00;22:00-06:00;
  • Ore suplimentare platite 200%;
  • Spor de noapte
  • Abonament medical
  • Salariu + bonuri de masa + bonus de productivitate/performanta.

Cerinte:

  • Disponibilitate pentru lucru in 3 ture, cu volum mare de munca
  • Persoana serioasa, constiincioasa

Responsabilitati:

  • Incarcare marfa
  • Descarcare marfa
  • Manipulare marfa in depozit
  • Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FM Logistic S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FM Logistic S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FM Logistic S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?