Cristea Alexandru

Manipulant marfa

  • Cristea Alexandru
Salariu
650 EUR

Candidatul Ideal
Eurovet Logistics angajeaza manipulant marfa in depozitul din Mogosoaia.
Se deconteaza transportul cu mijloacele publice in oras si se asigura transport de la metrou la punctul de lucru.

Pentru informatii suplimentare sunati la numarul de telefon: -ascuns-

Descrierea jobului
Atributii principale si sarcini specifice:
- pregătirea mărfurilor pentru expediere;
- încărcarea / descărcarea mărfurilor în autovehiculele de livrare;
- incarcarea / descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit,
- verificarea mărfurilor sosite în depozit cantitativ si calitativ (deteriorate);
- asigura buna functionare a utilajelor din dotare si anunta seful ierarhic despre orice defectiune survenita la acestea,
- raspunde de etichetarea corecta a produselor conform indicatiilor primite de la sef tura;
- participa la inventarierea marfurilor din gestiune,

Carnet de stivuitorist prezinta un avantaj.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Cristea Alexandru pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Cristea Alexandru pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Cristea Alexandru locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?