Manipulant Marfa Slatina

Post: Manipulant Marfa in depozit de produse alimentare

Descrierea companiei: Oana Cristal COM este o companie de distributie cu peste 20 de ani experienta in domeniul HoReCa, specializata pe ingrediente si materii prime pentru cofetarii, patiserii, brutarii, restaurante, fast-food-uri si sectorul alimentar industrial.

Crisfoods este brandul care ne reprezinta. Afla mai multe detalii pe site-ul nostru crisfoods . ro .Sediul se afla in Slatina, agentii de vanzari desfasurandu-si activatatea in Slatina sau Craiova, in timp ce zona de acoperire pentru livrari directe este extinsa la Mehedinti, Gorj, Dolj, Olt, Valcea, Arges, Teleorman, Bucuresti sau intreaga tara prin servicii de curierat.

Responsabilitățile postului:

  • Manipularea marfurilor cu ajutorul motostivuitorului cand este necesar
  • Pregatirea comenzilor in vederea expedierii
  • Incarcarea corespunzatoare a comenzilor (verificare etichete)
  • punct de lucru fix (Slatina)

Cerințe

  • Studii medii
  • Persoană serioasă, activă
  • Lucrul in echipa

Oferta:

  • salariu peste medie pentru fisa postului
  • asigurare medicala privata
  • program de lucru: luni-vineri 8 ore/zi

Asteptam CV-ul la adresa office crisfood . ro (pentru alte date de contact, vizitati crisfoods . ro)

Va rugat sa ne contactati direct pe adresa de email, deoarece nu toate aplicarile pe site ajung la noi!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Oana Cristal COM pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Oana Cristal COM pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Oana Cristal COM locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?