Manipulant marfa

Responsabilitati post:

- sa participe la operatiuni de incarcare sau descarcare a materiilor prime, ingredientelor, ambalajelor, produselor finite precum si a altor marfuri;

- sa pregateaca comenzile de marfa ce urmeaza a fi livrate in functie de dispozitiile de livrarea alocate de seful ierarhic superior (gestionar/sef depozit);

- sa respecte indicatiile referitoare la client, marfa, cantitate, lot din dispozitia de livrare atunci cand efectueaza picking-ul in vederea livrarii;

- sa utilizeze scaner-ul pentru codurile de bare ca sa inregistreze informatiile necesare si orice miscare de marfa care o efectueaza ;

- sa infolieze marfa rezultata in urma picking-ului si sa o pregateasca pentru livrare;

- sa manipuleze marfa in depozit, manual si/sau cu ajutorul lizei;

- sa mentina curatenia si ordinea in depozit si in afara acestuia;

- sa pregateasca in timp util comenzile pentru incarcarea - descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute in mod curent de magazine, agenti comerciali sau clienti;

- sa indeplineasca orice alte sarcini legate de postul pe care il ocupa, atribuite de superiorii ierarhici.

Candidatul ideal:

- Studii medii sau scoala profesionala sau 10 clase;

- Experienta in domeniu entry level;

- Disponibilitate de lucru peste program;

- Seriozitate si simt de raspundere.

Ca parte a procesului de recrutare și selecție, Parmalat România colectează și prelucrează date cu caracter personal în conformitate cu prevederile Regulamentului UE nrprivind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date.
Prin acest document, Parmalat România . informează persoanele vizate, ale căror date sunt colectate, asupra faptului ca sunt utilizate aceste date pentru: Identificarea competențelor profesionale care corespund cerințelor postului si demararea procesului de angajare, pentru candidații care trec de etapa recrutării.

Mai multe detalii despre Politica privind utilizarea datelor personale gasiti pe

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Parmalat Romania SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Parmalat Romania SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Parmalat Romania SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?