Manipulant Marfuri

Pentru locatia sa din Cluj Kuehne + Nagel recruteaza Manipulant marfa si Stivuitorist

OBIECTIVUL POSTULUI:

Manipularea marfurilor conform normelor de lucru.

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI

• Lucru cu utilajele specifice domeniului logistic: lize electrice, lize manuale, scanere – se face training;
• Manipulare manuala a marfurilor – asezare pe locatii;
• Picking – pregatirea marfurilor pentru livrare
• Incarcare / descarcare camioanelor cu liza
• Apararea intereselor firmei; sa nu desfasoare activitati daunatoare firmei;

ABILITATI PRACTICE / EXPERIENTA PROFESIONALA:

-Experienta in domeniu - constituie avantaj;

Oferta:
Salariu motivant;
Tichete de masa;
Bonus in functie de performanta;
Transport asigurat si gratuit.

tel:o757o41997

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la KUEHNE + NAGEL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la KUEHNE + NAGEL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are KUEHNE + NAGEL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?