Manipulant marfuri

Employment type: Permanent

Experience level: 1 - 2 years

Description

Cautam un Manipulant marfuri care sa se alature departamentului Logistica.

Responsabilitati:

  • Depoziteaza, elibereaza, grupeaza si verifica usor piesele/marfurile/materialele
  • Verifica la intrare piesele/marfurile/materialele pentru identificarea clara a deteriorarilor  (de ex. ambalaje, piese/materiale, etc.);
  • Elimina respectiv duce la magazia de materiale defecte piesele/loturile deteriorate
  • Efectueaza transporturi simple intr-un spatiu delimitat in interiorul firmei
  • Grupeaza si distribuie documente de transport (de ex. documente de insotire, avize de insotire, documente transport marfuri periculoase, etc.) conform cerintelor

Cerinte:

  • Studii medii
  • Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi
  • Lucru in echipa
  • Flexibilitate

Beneficii:

  • Training initial;
  • Posibilitati de avansare in cariera;
  • Mediu de lucru competitiv.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Manipulant.

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DRÄXLMAIER România locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?