Manipulant mărfuri (warehouse operative)

Cerințe:

  • Persoana organizata, responsabila, meticuloasa
  • Forma fizica buna
  • Răbdare, atenție la detalii
  • Experiența in manipularea mărfii
  • Constituie avantaj atestatul de stivuitorist
  • Domiciliu în apropiere Remetea Mare

Responsabilități:

  • Recepționarei mărfii
  • erificare cantitativa si calitativa
  • Sortare, aranjare marfa
  • Pregătirea comenzilor pentru livrare
  • Manipulare, introducere in depozit si încărcare / descărcare marfa in depozit
  • Menține ordinea în depozit și organizarea lui
  • Etichetează, înlocuiește etichete deteriorate
  • Încărcarea și descărcarea mașinilor de marfă
  • Verifică toate avizele de însoțire a mărfii sub corectitudinii și sesizează în scris neregulile

Beneficii:

  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata
  • Program de lucru de luni –duminică, 2 schimburi;
  • Se oferă tichete de masa;
  • Pachet salarial motivant corelat cu experiența;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Yellow Fresh Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Yellow Fresh Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Yellow Fresh Fruits SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?