Marketing / Advertising

Candidatul ideal:

· Entuziasm si pasiune pentru marketing;

· Notiuni solide de marketing si comunicare;

· Cunostinte si experienta in derularea campaniilor Google Adwords, google search, Instagram, Facebook Ads, Youtube; Tiktok and LinkedIn

· Experienta in aplicarea tehnicilor de marketing online;

· Excelente abilitati de comunicare si de analiza;

· Copy writer skills

· Abilitatati de design si cunostinte in utilizarea unui program de editare imagini

· Cunostintele minime de design, folosirea programelor, Photoshop, adobe after efects sau Illustrator reprezinta avantaj.

· Atentie sporita la detalii;

· Persoana cu initiativa, proactiva si cu incredere in sine;

· Abilitati excelente de comunicare si scrisa

Descrierea jobului:

· Managementul si operarea conturilor de Social Media ale companiei

· Concepere si transmitere de Newslettere saptamanal

· Creare continut atractiv si original (text & visual);

· Analiza rezultatelor campaniilor de promovare online si monitorizarea statisticilor, sintetizand rezultatele in rapoarte catre management

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Domino's Pizza Maxim SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Domino's Pizza Maxim SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Domino's Pizza Maxim SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?