Marketing manager

Gvb stone division cauta persoane dinamice, cu spirit de initativa, corecte,constiincioase si sociabile.

La GVB suntem pasionati de amenajarea spatiilor. Ne place sa transformam lucrurile de zi cu zi in ceva cu totul si cu totul special, care sa inspire si sa impresioneze. Pentru a oferi clientilor o multime de posibilitati in amenajarea casei si a spatiilor adiacente, GVB aduce in Romania o gama larga de produse, de la piatra decorativa, travertin si marmura, la amenajari de fatade si gradini, decoratiuni interioare.

Avem disponibil postul de manager marketing. Pentru a va califica avem nevoie de la dvs.:

- sa va placa sa faceti poze, editari de poze, video-uri respectiv editari de video-uri
- sa aveti un portofoliu de poze respectiv video-uri pentru a ne face o parere (nu este necesara experienta profesionala)
- cursuri de fotografie respectiv video reprezinta un avantaj
- sa fiti creativi, dar in acelasi rand sa puteti intelege directia companiei

Responsabilitati:

- sa faceti poze, video-uri si sa le editati
- sa postati pe social media
- sa creeati newslettere
- sa comunicati cu colaboratori pe partea de marketing pentru realizarea diferitelor proiecte mari
- creeare pliante
- sa adaugati si sa modificati produse pe site.
- urmarire buget marketing (google ads,facebook ads, youtube ads)

Se va oferi :

- pachet salarial atractiv
- posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala

Daca veti fi selectat pentru interviu, veti avea o saptamana la dispozitie sa:
- sa faceti un video de 90 de secunde, de prezentare a firmei (cu poze care le gasiti pe social media nostru, respectiv pe site)
- sa refaceti acest anunt de recrutare incat sa fie mai profesional, sa atraga ipotetic mai multi candidati respectiv sa pastreze informatiile importante.

Materialele furnizate vor fi pe stick si nu vor fi folosite in scop comercial.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GVB Stone division pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GVB Stone division pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GVB Stone division locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?