MARKETING MANAGER

Salar net
1000 EUR

Candidatul ideal

Om - onest, amabil...;
inteligent;
calificat;
proactiv;
limba romana - scris/ vorbit - nivel superior!
limba engleza - scris/ vorbit - nivel superior!

Descrierea jobului

Creeaza si dezvolta produse/ servicii/ branduri.
Creeaza si aplica strategiile de marketing care conduc la cresterea afacerii.
Creeaza si dezvoltă materiale de marketing şi grafică publicitară; lucreaza cu designer-ul pentru a crea - concept/ imagine produs, informatii produs, elemente de promovare produs etc.
Evalueaza produsele/ seviciile și propune soluții, strategii și acțiuni de optimizare a performanței acestora.
Dezvolta și implementeaza campanii de promovare/ comunicare pentru produsele alocate, la nivel național și international; participa la targuri nationale si internationale.
Realizeaza analiza SWOT a competitorilor și a trendurilor industriilor de profil, la nivel național și internațional.
Ofera recomandări pentru îmbunătățiri..., noi abordări și perspective legate de canalele de comunicare, grupurile țintă, prioritizarea mesajelor, vizibilitate etc.
Gestioneaza bugetele alocate, optimizeaza costurile și urmăreste constant performanța companiei.
Conlucreaza cu managerul de vanzari pentru a dezvolta strategia de vanzari.
Are experienta in eCommerce si Marketing Digital si stie sa lucreze cu Google Analytics.

Beneficii:
comisioane - proportionale cu performantele obtinute;
masina serviciu;
laptop;
telefon;
diurne (interne, externe);
prime - Sarbatori;
asigurare de sanatate
etc.

Descrierea companiei

CREARE/ DEZVOLTARE - PRODUSE, SERVICII