Marketing Manager

Suntem in plin proces de dezvoltare, cautam un coleg/a din Brasov care sa ocupe postul de:

Marketing Manager .

CERINTE:

  • Studii superioare, preferabil in domeniul marketing;
  • Experienta pe o pozitie similara, in departamentul de marketing;
  • Cunostinte de marketing, social media, trade marketing- activitati promotionale si google adwords;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Abilitati bune de planificare, organizare, comunicare, relationare si gestionare a proiectelor;
  • Cunostinte avansate de operare PC (pachetul Office).

RESPONSABILITATI:

  • Elaboreaza si implementeaza planul de marketing;
  • Propune bugetul si actiunile corelate cu obiectivele de promovare si vanzare;
  • Dezvolta strategia de Brand a Companiei si a portofoliului de produse Herbagetica;
  • Analizeaza oprotunitatile din piata, elaboreaza si propune planuri de urmat;
  • Coordoneaza activitatea echipei de marketing;
  • Coordoneaza toate activitatile de promovare a produselor ( social media, materiale promotionale, evenimente si congrese medicale, parteneriate strategice etc);
  • Ofera suport echipei de vanzari prin implementarea instrumentelor de marketing si vanzare;
  • Managementul stocurilor (materiale promotionale, mostre);
  • Negociaza cu furnizorii de materiale promotionale si servicii;

OFERTA(bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial pe masura performantelor si implicarii personale;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie in dezvoltare;
  • Posibilitati de dezvoltare personala;
  • Laptop, telefon mobil;
  • Card de sanatate Medlife.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Herbagetica este o companie in plin proces de dezvoltare, cu o echipa tanara, cu 100% capital românesc specializată în producția de suplimente alimentare naturale premium.

Herbagetica susține fitoterapia si medicina integrativă prin produse naturale, organice, studiate științific, bazate pe formule inovatoare si care folosesc in special extracte standardizate din plante care conțin o concentrație mărită de principii active, intense și garantate.

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistarea ‘’curriculum vitae’’ sunteti de acord ca Herbagetica SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HERBAGETICA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HERBAGETICA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HERBAGETICA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?