MARKETING MANAGER

Ne dorim ca in calitate de manager de marketing sa gestionati  campaniile de la un capăt la altul, cu o abordare bazată pe date, adaptare la tendintele pietei in continua schimbare și obiectivele companiei.

Experienta in coordonarea unei echipe de marketing;

Gestionarea bugetelor de marketing in mod eficient;

Cunostinte solide in zona de MEDIA MARKET (trends, evolution, marketing channels roles in commercial communication);

Abilitati solide de dezvoltare si gestionare a proiectelor din cadrul departamentului de marketing...

                   ne vor ajuta sa formam o echipa eficienta si sa atingem obiectivele propuse.

Principalele responsabilitati :

Gestionarea bugetului de marketing si asigurarea rentabilitatea investitiilor;

Mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii si negocierea contractelor de colaborare;

Coordonarea si dezvoltarea  activitatii personalului din departamentul de marketing  si raportarea privind performanta acestora;

Cercetarea și analiza tendințelor pieței și a concurenților;

Planificarea, implementarea si optimizarea campaniilor de  marketing;

Administrarea website-urilor companiei, mentenanta si upload produse noi, experienta fotografie de produs;

Pentru realizarea cu succes a sarcinilor de lucru stabilite se impun cunostinte solide in Digital Marketing (Google, Facebook, Youtube, Linkedin, Adobe Photoshop, HTML+CSS pentru realizare newsletter in platforma mailchimp), E-commerce (cunoasterea platformelor wordpress-woocommerce, prestashop, Cunostinte HTML + CSS + Javascript, PHP, Adobe Photoshop, SEO) si cunostinte grafica web si dtp .

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REGENCY COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?