Marketing Specialist - DN1 Value Centre

Prezentare generala a rolului:

Specialistul în marketing desfășoară activități legate de implementarea, configurarea și sprijinul continuu al activităților de marketing.

Responsabilitati:

• Coordonează toate activitățile de marketing;

• Coordonează procesul creativ pentru toate campaniile și inițiativele de marketing;

• Coordonează toți furnizorii implicați în procesul de creare;

• Gestioneaza colaborarea cu furnizorii de servicii pentru campaniile și activitățile de marketing;

• Pregătește planificarea media;

• Supraveghează toate activitățile ATL și BTL;

• Coordonează activitățile legate de toate platformele digitale;

• Organizează și implementează evenimente conform calendarului comercial;

• Studiați piața și concurenții;

• Implementeaza planul de marketing (stabileste strategii și obiective);

• Stabileste termene pentru implementarea campaniilor de marketing;

• Colaboreaza cu agențiile de publicitate și mass-media pentru a atinge obiectivele planificate;

• Coordonează publicitatea site-ului web;

• Menține o relație strânsă cu chiriașii sau cu alți clienți (analizeaza părerea și colecteaza feedback dupa campaniile de marketing);

• Menține o comunicare constantă cu agențiile online, mass-media și social media.

Elementele tale de success:

• Capacitatea de a lucra eficient cu ceilalți si de a comunica clar si eficient.

• Abilitati foarte bune de organizare și planificare.

• Capacitate foarte buna de a lua decizii.

• Atentie la detalii detalii.

• Abilitatea de a lucra cu informații sensibile sau confidențiale.

• Abilitatea de a lucra într-un mediu de echipă, precum și independent.

• Cunoașterea bună a Microsoft Office Suite.

Criterii de selectie pentru titularul de post:

• Studii superioare – de preferat licentiat/a in marketing sau conexe (stiinte sociale, psihologie) sau experienta relevanta in domeniu.

• Limbi straine: Engleza, nivel avansat (citit, scris, vorbit).

• Se considera un avantaj o experienta de minimum 1 an in gestionarea relatiilor cu furnizori de servicii de marketing (OOH, event management, catering, agentii de creatie/digital).

Despre Companie

Prime Kapital Development este o organizatie care actioneaza ca investitor, dezvoltator si operator pe piata de real estate. Accentul investitiilor se pune pe Europa Centrala si de Est, investind preponderent in activele de retail, in proiecte rezidentiale si, atunci cand apar oportunitati, in alte segmente imobiliare. Echipa cuprinde profesionisti cu o experienta exceptionala, combinand o baza de competente integrata de-a lungul intregului lant de creare a valorii proprietatii. Conducerea organizatiei este formata si din fondatorii si fostii directori executivi ai celei mai mari companii de proprietati comerciale cu sediul in Europa Centrala si de Est, care, in calitatea lor anterioara, au dezvoltat, re-dezvoltat si operat mai mult de 30 de active de baza.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MAS PLC pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MAS PLC pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MAS PLC locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?