Marketing Specialist

New Concept Living activeaza in 4 sectoare mari din piata imobiliara din Transilvania, in acest moment cu birouri de lucru deschise la Sibiu. Headquarterul companiei este la Sibiu, unde avem doua sedii: sediul de vanzari si sediul administrativ.

We are here to help este motto-ul companiei noastre și oferim servicii imobiliare de la A-Z. Identificăm cele mai bune soluții pentru clienți și oferim consultanță în investiții, business project management în domeniul imobiliar, dar si serviciu de finisaje la cheie și administrare imobile.

Compania New Concept Living dă fiecăruia dintre angajaţi oportunitatea de a-ṣi atinge ţelurile personale ṣi profesionale.

Candidatul Ideal

Echipa noastră de marketing se mărește. Căutăm un nou coleg muncitor și creativ, care să lucreze alături de echipa de marketing și să ne ajute să creștem și mai mult brandul New Concept Living :)

Cum este persoana potrivită?

- Iubește marketingul și înțelege care este scopul acestuia intr-o companie

- Știe să lucreze în echipă

- Este proactiv

- Are atitudine pozitivă

- Are experiență de minim un an într-un departament de marketing

- Cunoaște platformele de social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, Tik Tok, Pinterest)

- Are bune abilități de copywriting și are experiență în crearea de conținut

- Are abilități excelente de comunicare

- Știe să folosească MsOffice (Word, Excel, Powerpoint)

- Este un bun strateg, știe să prioritizeze taskurile și este îndreptat spre rezultate

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru compania noastră?

- Vei administra anumite conturi de social media din portofoliul nostru

- Vei creste si vei intretine comunitatile virtuale, prin crearea de continut original si relevant;

- Vei supraveghea aspectul conturilor de social media

- Vei gasi solutii noi pentru dezvoltarea canalelor de socializare;

- Vei edita și transmite rapoarte lunare cu privire la dezvoltarea conturilor de pe canalele de socializare.

- Vei realiza activitati secundare planului de social media;

- Vei contribui la realizarea si urmarirea campaniilor de promovare

- Vei participa la brainstormingurile echipei de marketing, pentru a găsi cele mai bune soluții de promovare pentru serviciile și produsele companiei New Concept Living

- Vei crea si elabora materialele de marketing (foto, video)

Ce oferim noi?

- Un loc de muncă stabil, unde remunerația va fi direct proporțională cu implicarea și dedicarea ta

- Activitate provocatoare, împreună cu o echipă faină, care se dezvoltă continuu

- Posibilitatea de a învăța lucruri noi de la colegii care au mai multă experiență

- Materiale și traininguri pentru a te dezvolta personal și profesional

- Birou, laptop, telefon și alte obiecte care îți sunt necesare pentru a-ți desfășura activitatea.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NEW CONCEPT LIVING pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NEW CONCEPT LIVING pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NEW CONCEPT LIVING locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?