Marketing Support and Commercial Representative

Evotracking este în prezent o companie din grupul Vodafone, lider global în furnizarea de soluții de telecomunicații și IoT. Folosind o aplicație optimizată și securizată, compania oferă un portofoliu extins de servicii pentru managementul flotelor auto.

Credem că fiecare dintre noi este parte din succesul companiei. De aceea căutăm oameni inovatori, dornici să învețe continuu şi să dezvolte proiecte de top împreună cu noi.

Responsabilități suport marketing:

  • Administrează imaginea firmei în mediul virtual
  • Are rolul principal în gestionarea și actualizarea site-ului firmei
  • Gestionează sistemele de marketing online ale firmei pentru a asigura atingerea obiectivelor de business ale firmei
  • Produce și redactează conținut pentru campaniile de marketing online
  • Asigura redactarea, editarea și revizuirea materialelor produse pentru web; se asigura ca îndeplinesc cerințele de stil și structura agreate
  • Urmărește și centralizează datele din sistemele de raport conversii