Mecanic auto

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

-Experienta in domeniul auto
-Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule
-Seriozitate
-Punctualitate
-Orientare spre dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

-Salariu atractiv
-Mediu de lucru adecvat ce ofera toate conditiile de lucru
-Spatiu amenajat si utilat corespunzator cu aparatura performanta.

Firma noastra SC Vasalex Service SRL cu punctul de lucru in Alexandria, Str. Dunarii, Nr.281E se ocupa cu servicii de reparatii si intretinere auto avand o vechime de peste 16 ani cu rezultate excelente de-a lungul anilor.

Pentru mai multe detalii despre serviciile noastre nu ezitati sa ne contactati.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VASALEX pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VASALEX pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VASALEX locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?