Responsabilitățile postului:

  • Stabilirea diagnosticului și identificarea pieselor ce necesită înlocuire;
  • Stabilirea necesarului de piese de schimb și emiterea comenzilor către șeful de atelier;
  • Înregistrarea intervențiilor realizate;
  • Efectuarea reviziilor tehnice periodice;

Cerințele postului:

  • Experiență în domeniu;
  • Atenție la detalii, dexteritate manuala;
  • Abilitați de rezolvare a problemelor.

Oferta:

  • Salariu atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Spor de fidelitate;
  • Bonus pentru recomandare de personal;
  • Prime de Pasti și de Crăciun;
  • Card de sănătate la o clinică privată.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SERGIANA PRODIMPEX S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?