PRO SOFT SRL angajeaza personal pentru postul de MECANIC AUTO.

Cerinte:
- Minimum 3 ani experienta in domeniul auto;

- Avantaj cunostinte de intretinere si reparatii autoturisme /autoutilitare multimarca;

- Persoana organizata, serioasa, atenta la detalii;
- Avantaj permis de conducere categoria B/C.

Responsabilitati:

  • Efectueaza lucrarile de intretinere si reparatii auto in baza dispozitiilor date de seful de atelier;
  • Preia mijlocul de transport in vederea diagnosticarii si efectuarii reparatiilor ce se impun;.
  • Urmareste starea tehnica a autovehiculelor din parcul auto si informeaza seful de atelier de disfunctionalitatile sesizate.
  • Respecta procedurile existente privind fluxul de intrare si iesire din magazia proprie a pieselor si a consumabilelor auto folosite la reparatii.

Ce oferim:
- pachet salarial motivant (plata pe manopera);
- service auto dotat cu aparatura moderna;
- tichete de masa;
- prime de sarbatori;
- abonament la servicii medicale private.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Pro Soft & Samos Brasov pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Pro Soft & Samos Brasov pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Pro Soft & Samos Brasov locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?