Mecanic auto

Candidatul ideal

Studii medii/postliceale
Calificare profesionala in domeniu
Cunostinte de mecanica rapida (diagnoza computerizata,revizii,articulatii,franare,mentenanta si geometrie roti)
Experinta in service auto (minim 1 an)
Abilitatea de a lucra in echipa
Seriozitate,punctualitate,responsabilitate pentru sarcinile si atributiile din fisa postului

Descrierea jobului

Executa operatii de diagnoza,Intretinere si reparatie la autovehicule rutiere.

Ofera o solutie optima din punct de vedere tehnic, calitativ si economic. De asemenea, trebuie sa dea dovada de operativitate, sa aiba o buna colaborare cu clientii si sa ofere sfaturi competente In domeniul mentenantei autovehiculului.

Oferim : loc de munca stabil salariu atractiv in functie de obiectivele realizate bonuri de masa,tichete cadou

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NASICOM S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NASICOM S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NASICOM S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?