Mecanic auto

Candidatul ideal
În primul rând, candidatul ideal este echilibrat, dovedeşte flexibilitate, rezistenţă la stres şi mult calm. Adică are inteligenţă emoţională ridicată.
Este preferabil sa locuiasca in Targu Jiu.

Descrierea jobului
Efectueaza lucrari de mecanica auto generale pentru toate tipurile de autoturisme , este nevoie de calitate si atentie la detalii , oferim un mediu de lucru atractiv , decent , si posibilitati de castiguri conforme cu realizarile (35% din manopera de executie).

Descrierea companiei
Societatea noastra are ca domeniu principal de activitate intretinerea si repararea autovehiculelor rutiere precum si comercializarea pieselor si accesoriilor auto.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Clasauto SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Clasauto SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Clasauto SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?