Mecanic auto si sofer

Cerinte:

Experienta de minim 3 ani in domeniul auto;
Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule;
Permis categoria C;
Seriozitate;
Punctualitate;

Disponibilitate pentru deplasari in tara;

Descrierea postului:

Efectueaza lucrari minore de intretinere, reparare, diagnoza la autoturismele din parcul auto al societatii.

Parcul auto al societatii este nou in proportie de 90%.

Se efectueaza deplasari in tara pentru schimburi de autoturisme sau autoutilitare in vederea efectuarii reviziilor in reprezentante sau in caz de interventii urgente ( cu platforma auto).

Oferta :
Pachet salarial atractiv
Atelier auto si suport logistic necesar indeplinirii atributiilor postului

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sentosa Europe pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sentosa Europe pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sentosa Europe locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?