Mecanic/ electromecanic service scule Bacau

Pentru a face parte din echipa TRITON este important să:
- îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal;
- vrei să lucrezi într-o companie orientată către performanță;
- fii creativ și ambițios;
- fii TU.

Responsabilitati:

- asigura suport service (intretinere si reparatii scule industriale);
- identifica necesitatile clientilor, pe baza unei foarte bune intelegeri a tuturor detaliilor tehnice ale echipamentelor;
- ofera suport tehnic departamentului vanzari;
- realizeaza rapoartele de service si pastreaza evidenta lucrarilor de service/intretinere efectuate la instalatii, actualizand permanent baza de date in ceea ce priveste activitatea de service.

Candidatul ideal va fi:

- capabil sa lucreze in echipa si sa isi asume responsabilitati;
- bune abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;
- persoana dinamica, punctuala, meticuloasa, perseverenta, organizata, orientata spre rezultate, auto-motivata.

Cerinte:

- studii cu PROFIL TEHNIC (constituie un avantaj);
- experienta in domeniu minim 1 ani;
- foarte buna capacitate de a rezolva probleme tehnice concrete;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de limba engleza (constituie un avantaj).

Pachet salarial:
- contract de muncă pe durată nedeterminată;
- prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun);
- zile libere plătite pentru evenimente speciale;
- programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;
- program de lucru: L-V 08:00-17:00 (8 h + 1 h pauza de masa)

La TRITON te așteaptă:
- o echipa energică, orientată către rezultat;
- noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;
- un mediu de lucru plăcut;
- transparență și autenticitate.

Așteptăm CV-ul tău!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. TRITON S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. TRITON S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. TRITON S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?