Mecanic/Instalator - Aeroport Cluj-Napoca

Candidatul ideal:

- Studii tehnice de specialitate (instalații sanitare, termice, ventilație)
- Experiență in mentenanta instalatiilor mecanice (benzi transportoare, usi automate)
- Experienta in lacatuserie
- Experienta la sudura metale reprezinta un avantaj
- Cunoștințe in domeniul ventilației, instalatii sanitare reprezintă un avantaj
- Persoana serioasă, responsabilă, punctuală atenta la detaliu

Descrierea jobului:

- Lucrul va fi în ture in program de muncasau 8h (in functie de necesitate)
- Realizează intervențiile pe instalațiile sanitare, termice si ventilație
- Realizează mentenanța preventivă pentru in instalațiile sanitare, termice si ventilație
- Completează corespunzător fisele de mentenanță si intervenție si întocmește raportul la final de tură.
- Citește și raportează contorii periodic
- Exploatează instalațiile sanitare, termice si ventilație
- Raspunde prompt solictărilor sefului direct
- Ajuta alte departamente (electric, curenți slabi, instalatii) în cazul unor defectiuni majore sau lucrări de avengură.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UTI FACILITY MANAGEMENT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?