MECANIC INTRETINERE SI REPARATII

Cerinte :

- Studii profesionale de specialitate
- Cunoasterea utilajelor specifice industriei de prelucare a lemnului
- Persoana serioasa, dinamica, responsabila, disciplinat profesional

Responsabilitati :

- Executa lucrari de intretinere curenta si inlaturarea tuturor dereglarilor si defectiunilor aparute in timpul functionarii masinilor si utilajelor
- Controleaza periodic exploatarea corecta a masinilor si utilajelor in scopul prevenirii eventualelor avarieri accidentale
- Executa reparatii curente sau capitale conform planificarii
- Diagnosticheaza si remediaza defectiunile intervenite la masinile unelte, utilajele sau instalatiile defecte
- Executa probele de functionare dupa efectuarea reparatiilor si repunerea in parametri tehnici a utilajelor si instalatiilor in conformitate cu documentatia masinii
- Asigura respectarea normelor de calitate in procesul de reparatie a masinilor unelte , utilajelor sau instalatiilor industriale

Beneficii :

- Salariu motivant si competitiv
- Bonuri de masa si transport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DEKO RAME SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DEKO RAME SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DEKO RAME SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?