Mecanic intretinere utilaj

Responsabilitati:

-mentenanta echipamente profesionale de spalare cu abur sau jet de apa

-respectarea atributiilor impuse postului de lucru

Cerinte:

- experienta ca mecanic intretinere si reparatii de minim 3 ani;

-studii cu profil mecanic

-persoana responsabila

-dispus pentru deplasari in tara

-permis conducere cateroria B

-cpacitate și dorință de învățare a domeniilor noi relevante pentru activitate

-cunoștințe de baza de limba engleză

-abilitati de a lucra in echipa dar si individual

Beneficii:

-pachet salarial atractic corelat cu nivelul de experienta

-mediu de lucru intr-o echipa tanara

-echipament de protectie

-program de lucru luni-vineri

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REBTIC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REBTIC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REBTIC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?