Mecanic intretinere utilaje industriale

Obiectivul job-ului este de intretinere si reparare a utilajelor de productie de masti medicale.

Responsabilitati
- Asigura buna functionare a echipamentelor din zona de fabricatie in care lucreaza;
- Participa la toate actiunile de mentenanta perventiva si corectiva care se desfasoara in cadrul sectiei de productie;
- Intelege si respecta procedurile si instructiunile specifice de lucru;
- Face toate prelevarile, masuratorile si determinarile solicitate la locul de munca;
- Completeaza toate formularele specifice locului sau de munca;
- Are o actiune pro-activa alaturi de colegii de echipa in obtinerea produsului conform specificatiei clientilor.

Profil
- studii profesionale sau medii in domeniul mecanic, intretinere si reglare echipamente industriale;
- are o experienta dе peste 3 ani intr-o unitate dе productie in functii cu responsabilitati reglare/ ajustare, intretinere si reparatii;
- are cunostinte teoretice si practice in domeniul mecanic, capacitatea dе a invata si intelege proceduri specifice;
- are abilitati minime in utilizarea calculatorului;
- cunostinte dе baza dе limba engleza;
- este o persoana responsabila, corecta;
- intelege importanta responsabilitatilor care ii sunt atribuite si le abordeaza ca atare, stie sa prioritizeze sarcinile in functie dе importanta lor.

Locatie& Program

Tunari

Beneficii

Salariu fix
Bonuri de masa

Decont transport
Sporuri de noapte, weekend si ore suplimentare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UNITY CONSULTING pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UNITY CONSULTING pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UNITY CONSULTING locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?