SC BUCIN MOB SRL, producător de mobilă din lemn masiv, usi si ferestre din lemn triplustratificat angajează:

 1 Mecanic in Reghin Intretinere pеntru reаlizаrеа lucrаrilor dе rеparаtii si intretinere а utilаjеlor si instаlаtiilor mecanice/electrice in cаdrul compаniеi.

Cerințe:

  • Studii medii tehnice
  • Calificarea sau experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Experiență de lucru în mediu industrial – preferabilă;
  • Capacitate de învățare și adaptare rapidă la solicitarile specifice postului;
  • Capacitate de decizie și prioritizare;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Cunoștințe teoretice specifice și abilități practice specifice postului;
  • Disciplină, seriozitate și spirit practic
  • Disponibilitate pentru a efectua muncă fizică.

Responsabilități:

  • Îndeplinirea activităților curente de întreținere mecanică/electrica ale echipamentelor și instalațiilor, respectând instrucțiunile și procedurile de lucru, în vederea asigurării funcționării liniilor de producție și a echipamentelor în conformitate cu standardele de eficiență, de calitate proces și produs, de sănătate și securitate în muncă, mediu și siguranța
  • Cunoașterea și aplicarea metodologiilor de rezolvare a problemelor;
  • Menținerea în permanentă stare de curațenie a echipamentelor (utilaje, instalații etc), atelierele de intreţinere și zonele de lucru.

Beneficii:

  • Salariu atractiv si bonuri de masa
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata, un loc de munca stabil
  • Instructaj la locul de munca
  • Transport asigurat

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BUCIN MOB SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BUCIN MOB SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BUCIN MOB SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?